Майстер-клас в ботанічному саду ХНУ «Гармонізація психоемоційного стану студентської молоді»

5.04.2024 р. Психологічною службою для студентів  в ботанічному саду ХНУ був проведений майстер-клас «Гармонізація психоемоційного стану студентської молоді», спрямований на розвиток навичок конструктивно виходити зі стресів, оволодіння техніками відновлення  психологічного стану.

Природа сама по собі – унікальний лікар. Вона додає відчуття єдності з навколишнім середовищем. Відпочинок  в умовах природи викликає приємні асоціації. А в поєднанні з психологічними техніками  це дає ще більший ефект.

В процесі майстер-класу студенти практикували вправи щодо  м’язової релаксації, дихальні техніки на подолання тривожності, агресивності,  панічних атак, переживали позитивні емоції «тут і зараз».

Подібні практики забезпечують гармонізацію ментального та фізичного здоровʼя людини, забезпечують психологічне розвантаження.