Мотивація до навчання у студентів ХНУ : проблеми та їх вирішення

Провідні психологи психологічної служби ХНУ провели онлайн – семінар зі студентами на тему «Мотивація  до навчання у студентів ХНУ: проблеми та їх вирішення»

Визначальним компонентом організації навчальної діяльності є мотивація. Будь-яка діяльність людини завжди спричинена потребою. Саме потреба штовхає особистість на пошук предмету чи предметів, які можуть задовольнити потребу.

Пізнавальна діяльність людини є провідною сферою її життєдіяльності. Звідси формується пізнавальний мотив – головний чинник успішності пізнавальної діяльності, через пізнавальну діяльність реалізується природна потреба людини. Особливо активними були магістри спеціальності  Психологія: Главацька Наталія, Михайлов Артем, Балукова Анастасія .