Профілактично-просвітницький захід «Покращення соціально-психологічного мікроклімату в студентському колективі»

26.11.2020 р. Психологічна служба ХНУ провела профілактично-просвітницький  захід, спрямований на покращення мікроклімату в студентських колективах.

Студенти прослухали просвітницьку інформацію, яка надасть можливість поглибити розуміння механізму оптимізації соціально-психологічного клімату в колективі та профілактики формування дезадаптивних станів, попередження зриву оптимізації психологічного клімату в колективі в процесі навчальної діяльності, в умовах постійного психоемоційного перенапруження та інформаційного стресу. Акцентувалася увага на факторах, які впливають на погіршення та покращення мікроклімату в студентському середовищі. Запропоновані рекомендації, що дають можливість запобігти конфліктам серед студентів різних курсів та загалом налагодити і підтримувати благоприємну атмосферу в студентських колективах.

Зустріч відбувалася у формі бесіди, в якій активну участь взяли не тільки студенти ХНУ, а й їх куратори.