Просвітницький захід «Профілактика вживання наркотичних речовин»

До лекції з елементами бесіди долучилися працівники  Управління патрульної поліції в Хмельницькій області начальник відділу зв’язків з громадськістю старший лейтенант поліції Стрембіцька Анна Михайлівна з інформацією щодо попередження вживання наркотиків, бесіди зі студентами провів патрульний Кривич Олександр.

Здатність здійснювати просвітницьку та психопрофілактичну роботу , а також

вживати  велику кількість ефективних заходів щодо збереження здоров’я (студентів , викладачів  й оточення) та за потреби визначати зміст запиту до супервізії є одним із важливих напрямків психологічної служби.

Саме потенціал здорової молоді – один з найвагоміших показників розвитку країни загалом. Формування здорового способу життя студентів – це одна з провідних ролей держави. Одним з чинників погіршення стану здоров’я серед студентської молоді є низький рівень мотивації до збереження власного здоров’я, його раціонального формування і зміцнення  впродовж усього життя, що пов’язаний з високим рівнем емоційного виснаження протягом навчання.

Психологічна служба інформує