Проведено тренінг «Згуртування студентського колективу»

30.10.2023 р. Психологічною службою ХНУ за запитом для студентів декількох груп був проведений тренінг, спрямований на згуртування студентських колективів, розвиток емоційної стійкості, впевненості в собі, доброзичливого ставлення один до одного.

Виконуючи вправи тренінгу, студенти вчилися розуміти один одного. Тренінг мотивує здобувачів вищої освіти до самовдосконалення, рефлексії, оволодіння механізмами комунікативної компетентності.

Завдяки проведеному тренінгу у студентських  групах створюється благоприємний психологічний клімат довіри та групової згуртованості, який є фактором стійкості міжособистісних взаємодій і взаємин у групі.

Студенти із задоволенням виконували різні  тренінгові вправи, рольові ігри, роботу в малих та великих групах, мета яких – формування партнерської установки у спілкуванні, удосконалення навичок розуміння та прийняття інших людей, їх внутрішнього душевного світу, вміння бути на рівних із членами групи, оволодіння навичками спільного вирішення завдань, самоаналізу та подолання можливих психологічних бар’єрів.