Психологічна служба долучилася до до організації та проведення цього розважально-культурного івенту «Діти –дітям»

На сьогоднішній день, коли Україна перебуває в умовах війни, психологічні наслідки якої відображаються на психічному здоров’ї дітей.  Багато хто з таких дітей побачили страшні реалії війни та переживають хронічний стрес.

Для того, щоб подарувати дітям позитивні емоції,  розважити їх, заспокоїти, та знову поринути у дитячий світ, безліч організацій міста Хмельницького  організовують у закладах культури різноманітні заходи, до яких долучається Психологічна служба ХНУ.  Один із таких заходів  відбувся 25 березня у театрі ім. Старицького. У заході брали участь маленькі Хмельничани  та діти-переселенці, які вимушено поїхали зі своїми батьками з рідних міст через бойові дії.

Психологічна служба ХНУ приєдналася до організації та проведення цього розважально-культурного івенту «Діти –дітям», в рамках якого здійснювали психологічний супровід  дітей та їх батьків і взяли участь у проведенні різноманітних творчих  майстер-класів, які мають ефект лікування пережитих психотравм мистецтвом.

Діти та їх батьки мали можливість прийняти участь у пісенно-танцювальних батлах, було безліч іграшок, книжок, аквагрим, солодкий стіл, отримати гуманітарну допомогу.

Учасники заходу  познайомилися з зірковими гостями цього заходу, фотографувалися та взяли автографи від відомих Хмельничан.

Всі разом співали  пісні про мир в Україні, які об’єднали усіх учасників заходу спільним бажанням, яке обов’язково скоро здійсниться.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА ХНУ