Тренінг на тему «Елементи позитивного батьківства»

13.11.2023 за запитом для студентів факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту та гуманітарно-педагогічного факультету, провідні психологи Психологічної служби провели тренінг на тему «Елементи позитивного батьківства». Учасниками тренінгу були як студенти, так і викладачі, які мали змогу отримати більше інформації про те, як влаштована  психіка, чому хлопці та дівчата так чи інакше реагують, як підтримати себе дорослим, щоб бути у ресурсному стані і бути опорою, відносини у сім’ї покращуються і ризики насильства знижуються. Студенти груп СОФК та СОБ взяли активну участь у обговоренні вправи «Будинок».

Студенти груп ДМ-21-1 та ТН-22-1 мали можливість висловити свою думку при обговоренні вправи «Довіра дівчини», були активними, розкривалися, спостерігалася позитивна динаміка.

Учасників тренінгу заінтригувала вправа «Стакан води», у якій взяли участь студенти групи ТН-22-1.

Доцент кафедри фізичного виховання та спорту Віта Хіміч відзначила, що такий тренінг особливо корисний для студентів, адже всі студенти готуються до сімейних стосунків, в подальшому стануть батьками.

Тренінг  пройшов у надзвичайно теплій атмосфері.

Інформація кафедри психології та педагогіки