Відбувся майстер-клас «Моє безпечне місце»

7 листопада 2022 р. для студентів ХНУ різних курсів та факультетів Психологічною службою був проведений майстер-клас «Моє безпечне місце».

В процесі майстер-класу використовувалися  медитація, релаксація, музикотерапія, вправи для відновлення нервово-м’язового тонусу. Учасники майстер-класу уявляли безпечне місце, тобто там, де їм спокійно, затишно, комфортно і безпечно. Після чого свої уявлення відтворювали у малюнках.

Проведений майстер-клас надав можливість студентам сформувати навички саморегуляції, які спрямовані на управління своїм психоемоційним станом і який досягається шляхом впливу людини на самого себе за допомогою слів, уявних образів, управління м’язовим тонусом і диханням.

Студенти відчули ефект заспокоєння (усунення емоційної напруженості), ефект відновлення (ослаблення проявів втоми), ефект активізації (стресореактивності).

Після майстер-класу учасники обговорювали свої відчуття та  враження від проведеного профілактично-корекційного заходу.