Відбувся тренінг «Розвиток стресостійкості як ресурс у подоланні негативних наслідків стресових ситуацій»

24-25 жовтня 2022 р. для студентів різних курсів та факультетів ХНУ Психологічною службою була проведена серія тренінгів, які спрямовані на розвиток стресостійкості, здатність людини впоратися зі складними життєвими подіями.

В процесі тренінгу використовувалися дихальні техніки, масаж акупунктурних точок, музикотерапія, сугестія (навіювання), вправи для відновлення нервово-м’язового тонусу.

Кожен з учасників мав можливість висловити власні думки, поділитися своїми враженнями і емоціями, познайомитися поближче один з одним та отримати професійні рекомендації провідних психологів Психологічної служби щодо профілактики та відновлення психічного та фізичного здоров’я у стресовому та постстресовому стані.